BIO olejový parfum do prania Loto e Patchouli

6 hodnotení

Nová rada vôní na pranie HOROMIA I'M GREEN je udržateľná, šetrná k životnému prostrediu a recyklovateľná.

Je vyjadrením lásky a rešpektu k planéte a životnému prostrediu, hmatateľným záväzkom v každodennom živote každého z nás

Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€10,90 €23,90 od €10,90
Dostupnosť: Skladom ✔️ Skladom ✔️ Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
7.6.2024 7.6.2024 Zvoľte variant
Kód: 1724/100 1724/400 Zvoľte variant
BIO olejový parfum do prania Loto e Patchouli
6 hodnotení
718 pomaranc 5
Novinka
Bezkonkurenčné ceny
Bezkonkurenčné ceny
Darček zdarma
Darček zdarma
Odmerka ku každej objednávke

Podrobný popis

Táto nová rada BIO olejových parfumov do prania  je dostupná vo veľkostiach 100 ml a 400 ml a je vyrobená z ľahko biologicky odbúrateľných, ekologických surovín.

Charakteristickým znakom je fľaša vyrobená zo zeleného PE, polyetylénu na biologickej báze získaného z cukrovej trstiny, ktorý má rovnaké vlastnosti ako tradičný PE a je 100 % recyklovateľný. Použitie cukrovej trstiny, ktorá počas svojho životného cyklu zachytáva a ukladá CO2, umožňuje nielen nižšiu spotrebu neobnoviteľných zdrojov, ale prispieva aj k zníženiu emisií skleníkových plynov.

ČUCHOVÁ POZNÁMKA:

Hlava: cyklámen, magnólia, biela ľalia

SRDCE: lotosový kvet, heliotrop, kamélia

DOLNÁ ČASŤ: pačuli, pižmo, cédrové drevo

 

Spôsobuje podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.

Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neuvoľňujte do životného prostredia. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a je to ľahko vykonateľné. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekára. V prípade podráždenia pokožky alebo vyrážky: Vyhľadajte lekára.

OBSAHUJE: 4-terc-butylcyklohexylacetát, hexylcinnamal, citronellol, kumarín, cyklámenový aldehyd, geraniol, linalool, metylundekanal, mayol, trans-netol, undecylenal. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

UFI KÓD: ENA3-U0TP-N00K-2SJ0

Pricemania.sk – Porovnanie cien