Fior di Loto - Lotosový Kvet kvetinový difuzér

Neohodnotené

Fior di Loto - Lotosový kvet

Kvetinová

Vôňa s jasným charakterom, v ktorej sú svieže a korenisté tóny bergamotu a muškátového orieška v harmónii so sladkými tónmi zeleného čaju a lotosu. „FIOR DI LOTO“, teda lotosový kvet, je koncentrátom sviežosti. Voňavý doplnok, ktorý dodá iskru a je ideálny na spríjemnenie obývačky či inej miestnosti.

Táto kolekcia elegantných a romantických vôní je venovaná výlučne kvetinám. Exkluzívna kytica pivónií a ruží bude šíriť vo vašej domácnosti nádhernú vôňu kvetinovej záhrady. Elegantné difuzéry, každý predávaný so samostatným kvetom, sú dostupné v 3 veľkostiach: 500 ml, 200 ml a 100 ml.

Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€57,90 €43,90 €34,90 od €34,90
Dostupnosť: Skladom ✔️ Skladom ✔️ Skladom ✔️ Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
25.4.2024 25.4.2024 25.4.2024 Zvoľte variant
Kód: GI-FRAGR1.02 GI-FRAGR2.02 GI-FRAGR3.02 Zvoľte variant
Fior di Loto - Lotosový Kvet kvetinový difuzér
Neohodnotené
Bezkonkurenčné ceny
Bezkonkurenčné ceny
Darček zdarma
Darček zdarma
Odmerka ku každej objednávke

Podrobný popis

Farba kvetov pri vôni „fior di loto“ sa mení na zeleno-bielu. Zelená farba prináša pokoj a pohodu. Je vhodná pre tých, ktorí majú tendenciu čeliť životu pokojne, racionálnym spôsobom; je to vlastne farba, ktorá má schopnosť podporovať odraz. V prírode je zelená prítomná všade. Z tohto dôvodu je to farba spojená so životom a rastom, nádejou a dôverou. Okrem toho, že má upokojujúci účinok, zelená je farbou veľkej mysle a nádeje. Zelená je farbou tých, ktorí si myslia, že elegancia nemôže existovať inak ako v harmónii so zvyškom sveta.

 

Tóny hlavy: bergamot, muškátový oriešok

Tóny srdca: zelený čaj, vodnaté tóny, lotosový kvet

Tóny základu: mach

Pricemania.sk – Porovnanie cien