Keramická vianočná sójová sviečka - Rubínovo červená 100g

Neohodnotené
€18,90
Dostupnosť: Skladom ✔️
Môžeme doručiť do:
7.6.2024
Kód: KERAMICA100RED
Keramická vianočná sójová sviečka - Rubínovo červená 100g
Neohodnotené
Keramická vianočná sójová sviečka - Rubínovo červená 100g
Novinka
Bezkonkurenčné ceny
Bezkonkurenčné ceny
Darček zdarma
Darček zdarma
Odmerka ku každej objednávke

Podrobný popis

Rad vonných sviečok Essentia Nature LE CERAMICHE  Festive Collection je vyrobený zo  100% rastlinného sójového vosku  pre jedinečný čuchový zážitok, ručne odlievaný jemným prírodným bavlneným knôtom, keramická váza opracovaná a ručne maľovaná s metalickým efektom,  opakovane použiteľná ako váza alebo iná nádobka, uložená v elegantnej rúrkovej krabici .
Sójový vosk,  v porovnaní s tradičným parafínom (odvodeným z ropy), horí oveľa dlhšie a pomaly, pri nižšej teplote, čím sa zabráni uvoľňovaniu škodlivých výparov alebo sadzí do životného prostredia. Prírodný bavlnený knot pri horení neuvoľňuje toxické látky a zaručuje pomalé, príjemné a predĺžené šírenie vône, ponúka  20 hodín (100g) príjemného rozptyľovania  vône Ruby Red.

Vôňa RUBY RED

Sladká a šťavnatá vôňa nasýti vzduch ovocnou esenciou. Rosso Rubino rozpráva všetku lahodnosť sladkého parfumu s originálnymi gurmánskymi nuansami, ktoré okamžite pripomínajú slávnostnú atmosféru. Esencia, ktorú zažijete pri pozeraní televízie na pohovke alebo chatovaní s priateľmi v obývačke, ponorení do pocitu absolútneho pohodlia.

Spôsob použitia

Zapáľte knot na jednej strane a nechajte plameň šíriť sa po celom jeho predĺžení.
Sviečku by ste mali nechať zapálenú 30 až 60 minút vždy, keď sa ju rozhodnete zapáliť, aby ste pomohli rozpustiť sa prvej časti, ktorá pôsobí ako bariéra.
Táto operácia pomôže vyhnúť sa vytvoreniu "tunelov" a zvyškov vosku zostávajúcich na okrajoch.
Umožní mu tiež rovnomerné a rovnomerné ochladenie, keď sa vypne.
Výška plameňa sa môže počas používania produktu meniť a občas sa môže zdať, že zhasne.
Tento jav je normálny: aj keď je nižší, plameň naďalej produkuje teplo a jeho výška by sa mala počas používania obnoviť.

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky
Hmotnosť: 0.295 kg
Pricemania.sk – Porovnanie cien