Parfem na pranie Roses

5 hodnotení

Koncentrovaný parfém na pranie Kifra so sladkou vôňou ruží - ROSES. 

Kvet ruže s jedinečnou vôňou a významom bol vždy štandardom elegancie a rafinovanosti, už od čias visutých záhrad v Babylone.

Naša limitovaná edícia Roses pokračuje v tradícii a elegancii ružového kvetu prostredníctvom vibrácií neskorého leta prostredníctvom intenzívnych kvetinových vôní.

Rozmiešajte 2,5 ml koncentrátu v 50 ml vody, vlejte do nádržky na aviváž. 

kifra parfum

Volumen
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
štandardná cena: €13,90 €3,80 od €3,80 –7 % –15 % až –15 % €12,80 €3,20 od €3,20
Dostupnosť: Skladom ✔️ Skladom ✔️ Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
24.6.2024 24.6.2024 Zvoľte variant
Kód: 1736/200 1736/25 Zvoľte variant
Parfem na pranie Roses
5 hodnotení
Kifra Roses Square 768x768
Novinka
€13,90 €3,80 od €3,80 –7 % –15 % až –15 %
Bezkonkurenčné ceny
Bezkonkurenčné ceny
Darček zdarma
Darček zdarma
Odmerka ku každej objednávke

Podrobný popis

Parfém na bielizeň KIFRA premení vaše každodenné aktivity na multizmyslový zážitok. Silný a žiarivý, len s niekoľkými kvapkami, neodolateľný parfém na bielizeň dosahuje novú úroveň sviežosti, pričom zostáva v tkanine odevu dlhú dobu.

Kvet ruže s jedinečnou vôňou a významom bol vždy štandardom elegancie a rafinovanosti, už od čias visutých záhrad v Babylone.

Prenesie vás zážitok z voňavej explózie lipových kvetov v tieni stromu, ktorý poskytuje chladivé útočisko v horúcich dňoch, a jemná vôňa lipových kvetov, ktorá obklopuje vzduch a vytvára pokojnú a relaxačnú atmosféru. na miesto, kde sa čas akoby spomaľuje a poskytuje dokonalé prostredie na relaxáciu a rozjímanie.

Použitie: Parfém do prania na bielizeň môžu byť použité sa na všetky druhy tkanín a je určený na poslednú fázu prania - pri vysokých alebo nízkych teplotách. Pred použitím produkt pretrepte - ide o koncentrovanú vôňu, ktorú je dobré premiešať. Rozmiešajte 2,5 ml koncentrátu v 50 ml vody, vlejte do nádržky na aviváž. 
Intenzita vône: V závislosti od množstva koncentrátu môžete mať jemnejšiu alebo výraznejšiu vôňu. 

Veľkosť: 200 ml, odporúčané na 80 praní
Spotrebujte do 36 mesiacov od otvorenia. 

Upozornenie: Produkty môžu spôsobiť alergickú reakciu. │ Parfumované oleje neprelievajte do inej fľaše, sú uschované v špeciálnom tvrdenom plaste. │ Uchovávajte mimo dosahu detí. │ Uchovávajte mimo slnečného žiarenia. │ Nie je určené na konzumáciu. │ Vyvarujte sa priamemu kontaktu s pokožkou. 

Krajina pôvodu: Švajčiarsko
Značka Kifra

Pricemania.sk – Porovnanie cien