Ako sa používa olej do prania Kifra?

 

Koncentrované parfumy na bielizeň Kifra vynikajú svojou intenzitou, prirodzenou a príjemnou vôňou. Stačí pár kvapiek z koncentrátu pridať do bielizne a vaše oblečenie i domácnosť sa vznáša v oblaku sviežosti a čistoty. 

V prípade, že máte otázky o tom, ako používať koncentrovaný prací prostriedok Kifra, mysleli sme, že ich objasníme. Pripravte sa na dosiahnutie určitej úrovne sviežosti vašej bielizne! S Kifra, koncentrovaným parfémom na bielizeň, dodáte vašej bielizni šumivú a neodolateľnú sviežosť, ktorej sa nebudete vedieť vzdať. Kifra vydrží od prania po nosenie a ešte dlho potom. A radi si myslíme, že ide o viac ako len o pridanie vône.

Kde sa pridáva koncentrovaná vôňa na bielizeň Kifra?

S koncentrovaným parfumom do prania Kifra získate pri praní sviežo aktivovanú vôňu, ktorá zostane vo vašom oblečení po dlhú dobu a dá vám možnosť zahaliť sa do rozmanitých vôní v závislosti od vašej nálady. Kifra tvorí krásny pár s akýmkoľvek dôveryhodným pracím prostriedkom alebo avivážou, ktorú si vyberiete. Vonné čiastočky možno použiť na všetky farby, tkaniny a v akejkoľvek práčke. Jednoducho sa pridá do priehradky na aviváž pred spustením pracieho cyklu.

Ako dávkovať koncentrovaný parfum do prania Kifra na bielizeň?

Odporúčaná dávka pre miernu vôňu bielizne je síce 2,5 ml parfumu do prania, zriedeného v 50 ml vody, množstvo tekutiny si však môžete dávkovať podľa toho, akú voňavku bielizeň chcete mať. Pri nami odporúčanom dávkovaní vám jedna fľaštička parfému Kifra na bielizeň vystačí na 80 praní, takže vaše obľúbené vône vás budú sprevádzať všade, kam pôjdete po dlhú dobu. Ak ste postupovali podľa týchto pokynov, zvládli ste umenie stimulácie vôňou pri praní. Vyberte si parfum na bielizeň Kifra a používajte ho samostatne alebo v kombinácii s kondicionérom na bielizeň a vytvorte špeciálnu arómu len pre vás!

Pricemania.sk – Porovnanie cien