Vzorky Horomia kazeta HoroKit

12 hodnotení

KAZETA HOROKIT je očarujúca krabička so všetkými 18 ôňami Horomia  v praktických mini veľkostí Parfumov Horomia Laundry 20 ml.. Svieže, korenisté, obklopujúce, kvetinové vône Horomia sú rôzne, aby uspokojili akúkoľvek túžbu zákazníka.

KAZETA HOROKIT Je vhodná na vyskúšanie všetkých vôni od značky Horomia, vďaka šikovnému baleniu sa hodí na cesty ale je to aj skvelý tip na darček!

Nalejte 10/20 ml produktu do nádržky na aviváž

logo_horomia

€24,90
Dostupnosť: Skladom ✔️
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Kód: 453
Vzorky Horomia kazeta HoroKit
12 hodnotení
Bezkonkurenčné ceny
Bezkonkurenčné ceny
Darček zdarma
Darček zdarma
Odmerka ku každej objednávke

Podrobný popis

Život prináša stále nové zážitky a každý deň je iný. Občas sa meníme a prispôsobujeme sa podľa vonkajšieho prostredia a našich osobných pocitov. Možno dnes hľadáme pohodlie a útočisko v posteli, zatiaľ čo zajtra budeme túžiť po prenese do sveta plného kvetín ako je levanduľa alebo pivónia. Toto je koncepcia stojaca za sadou Horokit. Je to viac než len obyčajná škatuľka, skôr mágie plný balíček, ktorý je studňou plnou čistých emócií a intenzívnych pocitov pohody.

Obsahuje 18 parfumov do prania v balení po 20 ml. Sú kompaktné a ľahké, preto sú ideálne na cestovanie, dokonale sa zmestia do vašej tašky alebo kufra. Ak máte v pláne oslavu narodenín, nič neprináša viac radosti než prekvapiť oslávenca Kazetou HoroKit plnou parfémov.

Každý deň môže byť s touto sadou iný, ponúkajúc rôzne vône - svieže, korenisté, ovocné, kvetinové. HoroKit sa snaží uspokojiť každú vašu potrebu a túžbu ponukou 18 rôznych vôní v jednorázových baleniach.

AKO POUŽÍVAŤ: koncentrovaný prípravok. Pred použitím pretrepte.

V PRÁČKE: prípravok nalejte do priehradky práčky určenej na posledné plákanie v závislosti od intenzity vône, ktorú chcete získať.

RUČNE: pri poslednom plákaní pomocou ochranných rukavíc pridajte prípravok do 5 litrov vody.

POZOR: rozliaty produkt okamžite odstráňte.

Pricemania.sk – Porovnanie cien